Perşembe, Haziran 13, 2024

Metin Güneş Kimdir?

-

- Advertisement -

Metin Güneş kimdir? bugünlerde sıklıkla sorulan sorular arasındadır. Youtube’da Delilerin Delisi isimli kanalda videolar paylaşan Muhammet Yakut tarafından çokça anıldığı için Metin Güneş’in kim olduğu merak edilmektedir. İnternet ortamında hakkında sınırlı bilgi bulunan bu ismi sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Metin Güneş Kimdir? Nerelidir?

Metin Güneş Kimdir?

Kendisi Batman doğumlu bir iş insanıdır. Eskiden Muazzez Ersoy ile aralarında bir dostluk olduğu ve beraber Levent Müzik Şirketi’ni kurdukları bilinmektedir. Daha sonra Orhan Gencebay ile bir plak şirketi kurduğu da söylenir. Fakat asıl alanı inşaat sektörüdür. Zamanla inşaat sektörünün yanında turizm ve ulaştırma sektörüne de giriş yapmıştır. Met-Gün isimli şirketler grubunu kurmuş ve bizzat yönetmiştir.

- Advertisement -

Son zamanlarda ismini viyadük, köprü ve raylı sistemlerdeki çalışmaları ile duyurmuştur. Şirketini büyütüp vergi rekortmenleri arasında sık sık boy gösteren Güneş’in başarısında büyük şehirlerde aldığı ihalelerin de payı vardır. Lakin son zamanlarda inşaat sektöründen sağlık sektörüne geçiş yapacağını söylemiştir. Babası merhum Abdülkadir Güneş adına açtığı bir eğitim vakfı bulunmaktadır. Metin Güneş, çocuklarının annesi olan eski eşinden boşanıp manken Irmak Atuk ile sessiz sedasız evlenmiştir. Bu evlilik fazla uzun sürmemiş, ikili kısa süre sonra boşanmıştır.

Metin Güneş’in Çocukları Kimdir?

Güneş’in kızı, sosyete camiasında kendine yer edinmiş olan modacı Gülnur Güneş’tir. Gülnur Güneş, ünlü YouTuber Danla Biliç ile yakınlığı ile bilinmektedir. Ünlü modacılarla arası iyi olan Gülnur, Instagram hesabından ihtişamlı hayatını takipçileri ile paylaşmaktadır.

İş adamı Yiğit Doğan Çelik ile 20 Ekim 2019 tarihinde yaptığı evlilik uzun süre konuşulmuştur. Zira düğünde mega star Tarkan sahne almıştır. Mega star Tarkan ilk defa bir düğünde sahne aldığı için bu olay magazin sayfalarında büyük yankı uyandırmıştır. Düğünde nikah şahitliğinde dışişleri bakanı ve parti sözcüsü gibi yüksek makamlı kişilerin olması Metin Güneş’in magazin camiasında da ilgi çekmesine sebep olmuştur.

Güneş’in oğlu Kadir Güneş ise son zamanların popüler şarkıcısı Aleyna Tilki ile adının sevgili dedikodularına karışmasıyla bilinmektedir.

- Advertisement -

Metin Güneş’in Trabzonspor’a Desteği

Metin Güneş, aslen Batmanlı olmasına rağmen sıkı bir Trabzonspor taraftarıdır. Röportajlarda bu sevginin çocuk yaşlarda başladığını ve zamanla tutkulu bir fanatizme dönüştüğünü söylemiştir. Spor Toto Süper Lig takımı olan Trabzonspor’u ayağa kaldırmak için yapılan kampanya neticesinde tam 1,5 Milyon liralık yardım yaparak adından söz ettirmiştir. Yapılan röportajda diğer Trabzonlu iş adamlarını yüreklendirmek ve örnek olmak için büyük bir yatırım yaptığını belirtmiştir.

Metin Güneş ve Muhammet Yakut Olayı
Muhammet Yakut, Youtube’da Delilerin Delisi isimli kanalında ünlü iş insanlarını eleştirip haklarında bazı iddialarda bulunmaktadır. Videoları izlenme rekorları kıran Muhammet Yakut, son videosunda Metin Güneş’i hedef almıştır. Videoda sosyal medyada büyük yankı uyandırmış ve insanlar Metin Güneş’i merak etmeye başlamışlardır.

Sıkça Sorulan Sorular
Metin Güneş Nerelidir?
Metin Güneş Batman doğumludur.

- Advertisement -

Metin Güneş’in Kaç Çocuğu Vardır?
Gülnur adında bir kızı Kadir adında bir oğlu bulunmaktadır.

Metin Güneş’in Ortağı Kimdir?
Metin Güneş’in Kalyoncu ailesi ile ortaklığı olduğu bilinmektedir.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

Related Stories